Kangoo Rood Aiscycle
  • rode softshell kangoo capuchon
  • rode softshell kangoo capuchon
  • rode softshell kangoo capuchon
  • Draagjas Kangoo Softshell Rood

    149.95

    Wissen
    SKU: AM-0140-RD.
    Category: .

    Beschrijving

    Nieuw in ons het assortiment draagjassen is deze rode Draagjas Kangoo van Aisycle. Deze jas is vergelijkbaar met draagjassen van Twiga en Liliputi. Deze draagjas is ideaal voor het najaar, de winter en de herfst.

    De softshell stof biedt bescherming tegen regen en wind.  Deze softshell is ademend en voelt heerlijk warm aan. De binnenzijde van de draagjas is gevoerd met Micro fleece.

    De draagjas wordt geleverd met 2 verschillende inserts, voor het dragen op de buik en op de rug. De draagjas kan ook zonder de inserts worden gedragen als gewone jas. Deze jas gebruik je altijd in combinatie met een drager of draagdoek, het is dus geen draagsysteem op zich. Voor de regenachtige dagen worden ook 2 capuchons meegeleverd voor mama en baby.

    Eigenschappen van deze draagjas

     

    • Lichte, warme en waterdichte jas.
    • Winddicht.
    • Damp doorlatende ademende stof.
    • Softshell materiaal met een beschermende laag tegen vocht.
    • Voering van Micro Fleece.
    • Tussen de lagen ademend membraan.

    Maattabel


    Gebruik deze tabel om de juiste maat te bepalen. Bepaal de maat zoals je dat ook bij een normale jas zou doen, waarbij je je zwangere buik of baby dus niet mee rekent. De meegeleverde insert zorgt er voor dat de jas prima zal passen.

    Twijfel je over de juiste maat? Neem dan gerust telefonisch contact met ons op of via de chat. We helpen je graag verder.

    Draagjas maat in centimeters.SMLXL
    Lengte voorkant81818383
    Buste98102106110
    Taille889296100
    Heup100104108112
    Mouw Lengte63656769
    Lengte achterkant83838585

     

     

    Extra informatie

    Kleur

    Maat

    , , , ,